Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Opiekun Klienta Biznesowego

WAVENET Sp. z o.o.
mazowieckie, Janki koło Warszawy
praca stacjonarna
6492 dni temu

Ogłoszenie numer: 24052, z dnia 2006-11-06

www.wavenet.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, Janki koło Warszawy

Opis stanowiska

Zespół doświadczonych profesjonalistów z ugruntowaną pozycją na rynku usług informatycznych i sieciowych o zasięgu międzynarodowym poszukuje osób, które będą wspierać zespół w obsłudze prestiżowych klientów. Zadania Kompleksowa opieka klientów biznesowych Podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych Współtworzenie strategii rozwoju i współpracy z klientami Zawieranie nowych kontraktów, negocjacje, prezentacje ofert Monitoring rynku

Wymagania

Doświadczenie na stanowisko o podobnym profilu Prawo jazdy kat. B Duża samodzielność działania Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia prezentacji, rzutkość działania i własny samochód dużym atutem Mile widziane poczucie humoru

Oferujemy

Praca w młodym zespole profesjonalistów Poznawanie nowoczesnych technologii Atrakcyjne warunki zatrudnienia Dla najlepszych: profesjonalny system szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego