Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Operatorzy Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

P.P.H. RADMOT
mazowieckie, Jedlińsk K/radomia
praca stacjonarna
6897 dni temu

Ogłoszenie numer: 13045, z dnia 2005-08-29

P.P.H. RADMOT specjalizuje się w nowoczesnych technologiach obróbki metali (obróbka CNC: toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie).

Miejsce pracy: mazowieckie, Jedlińsk K/radomia

Opis stanowiska

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Wymagania

- wiek do 40 lat, - wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, - uregulowany stosunek do służby wojskowej, Preferowane będą osoby z doświadczeniem w zawodzie operator maszyn i urządzeń skrawających, tokarz, frezer.

Oferujemy

- praca w nowocześnie zarządzanej firmie, - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, - motywacyjny system wynagrodzeń.