Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Operator wycinarki CNC

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4928 dni temu

Ogłoszenie numer: 137334, z dnia 2011-02-16

Specjalistyczna firma inżyniersko-produkcyjna z branży budownictwa drogowo-mostowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OF01_2/11

Opis stanowiska

  • praca samodzielna przy obsłudze wycinarki plazmowo-gazowej CNC ;
  • kontrola poprawności wykonywanych elementów ;
  • kontrola i dbałość o poprawne funkcjonowanie wycinarki.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze wycinarki plazmowo-gazowej CNC ;
  • znajomość programu AutoCAD w zakresie niezbędnym do samodzielnej obsługi wycinarki ,
  • umiejętność posługiwania się przyrządzami pomiarowymi ;
  • umiejętność programowania maszyn CNC ;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego ;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie inżyniersko-produkcyjnej ;
  • atrakcyjne wynagrodzenie ;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Poznaj

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 30 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu. Nasze rozwiązania techniczne znalazły zastosowanie w setkach obiektów inżynieryjnych w Polsce. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich. Nasze główne specjalizacje: mosty, sprężanie konstrukcji, płyty sprężone na gruncie, podwieszenia, grunt zbrojony, technologie budowy, wyposażenie obiektów inżynieryjnych. www.bbr.pl