Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
OPERATOR WTRYSKARKI

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
mazowieckie, Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego
praca stacjonarna
6221 dni temu

Ogłoszenie numer: 35201, z dnia 2007-10-08

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży opakowań jednorazowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego

Nr Ref.: OWM/1109/07

Opis stanowiska

- Zapewnienie ciągłości pracy wtryskarki; - Dokonywanie konserwacji urządzeń; - Dokonywanie korekt jakości wyrobu; - Dbałość o prządek i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania

- Wykształcenie min średnie techniczne; - Min 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; - Znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu dobrym (używany do kontaktów zawodowych); - Znajomość technologii wtrysku oraz technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych; - Znajomość budowy form wtryskowych; - Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i umiejętność usuwania drobnych usterek mechanicznych; - Zmysł techniczny - umiejętność wykorzystania wcześniej zdobytych umiejętności i wiedzy; - Zdolności manualne; - Zaangażowanie w pracę.

Oferujemy

- Pracę w prestiżowej firmie; - Atrakcyjne wynagrodzenie.