Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworzno
Operator Wózka Widłowego

M&M Logistk Sp. z o.o.
Jaworzno
praca stacjonarna
5398 dni temu

Ogłoszenie numer: 77389, z dnia 2009-10-06

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. M&M Logistik Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach logistycznych w związku z otwarciem nowego centrum logistycznego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania

Wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora Wózka Widłowego
  • Wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania
  • Posiadanie ważnej książeczki SANEPID

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie