Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Operator wózka widłowego

Manpower
Gliwice
praca stacjonarna
3332 dni temu

Ogłoszenie numer: 733691, z dnia 2015-07-02

Manpower

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: OWW/009/AG

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego
  • dowożenie komponentów na halę produkcyjną
  • załadunki / rozładunki
  • przewożenie produktów

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym;
  • chęć i motywacja do pracy;
  • sumienność i uczciwość;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie za pośrednictwem APT
  • system premiowy
  • możliwość uzyskania benefitów.