Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
5898 dni temu

Ogłoszenie numer: 45071, z dnia 2008-06-05

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: PO/SP/OWW

Opis stanowiska

Dla naszego Klient, firmy z branży logistyczno- spedycyjnej, poszukujemy osób na stanowisko OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO. Zakres pracy: -kompletowanie zamówień -rozkładanie palet -rozładunek i załadunek paczek z samochodów

Wymagania

-uprawnienia na wózek widłowy (+uprawnienia do wymiany butli gazowej) -dyspozycyjność -mile widziane osoby z doświadczeniem

Oferujemy

-pracę w systemie dwuzmianowym (od 6 do 14 i od 14 do 22) -wynagrodzenie: 11zł brutto/1h -możliwość pracy w godzinach nocnych (12zł brutto/ 1h) -umowa podpisywana jest z Serwisem Personalnym na 3 miesiące z możliwością przedłużenia, a dla NAJLEPSZYCH MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ