Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Operator wózka widłowego

Work Express Sp.zo.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6012 dni temu

Ogłoszenie numer: 42650, z dnia 2008-04-11

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: 27/267/OWWBB

Opis stanowiska

- praca na stanowisku operatora wózka widłowego - obsługa magazynu

Wymagania

- posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych - aktualne badania psychotechniczne - doświadczenie na podobnym stanowisku - dyspozycyjność

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie na terenie Fiat Auto Poland w Bielsku Białej - umowę o pracę - atrakcyjne zarobki- 12zł brutto/h - możliwość pracy w nadgodzinach