Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Operator Wózka Widłowego

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
6009 dni temu

Ogłoszenie numer: 40164, z dnia 2008-02-15

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr. 1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: PO/SP/SPED/OWW

Opis stanowiska

- prace załadunkowe i rozładunkowe, porządkowe na magazynie, - 8 godzinne zmiany / od 6 do 14 i 15 do 23 - ustalony na cały miesiąc grafik

Wymagania

- praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku - osób posiadajacych uprawnienia do obsługi wózków. - doświadczenie mile widziane, nie jest wymagane (wystarczy praktyka w jeździe samochodem osobowym) - mile widziane także osoby uczace się.

Oferujemy

- umowa-zlecenie podpisywana jest z Serwisem Personlanym, z możliwością przedłużenia, a dla najlepszych możliwość zatrudniania bezpośrednio przez FIRMĘ. - wynagrodzenie miesięczne (168h): 1848 zł netto brutto / 11 zł/h brutto, natomiast w godzinach nocnych - 12 zł/h brutto.