Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Operator wózka widłowego - TYCHY

Work Express Sp.zo.o.
Tychy
praca stacjonarna
5960 dni temu

Ogłoszenie numer: 44894, z dnia 2008-06-02

Agencja Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a) to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej. Aktualnie zatrudnimy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr Ref.: 59/41/KPOW

Opis stanowiska

* załadunek i rozładunek towaru w oparciu o obsługę wózka widłowego

Wymagania

* uprawnienia do obsługi wózka widłowego * dyspozycyjność na 1 zmianę (7-15.00) od poniedziałku do piątku * zaangażowanie i dokładność

Oferujemy

* wynagrodzenie 13 zł brutto/h * umowę o pracę na pełny etat * możliwość podjęcia dłuższej współpracy * pracę w znanej firmie na terenie Tychów