Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Operator wózka widłowego (niski skład)

Logart Personnel Consulting
mazowieckie, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów
praca stacjonarna
2968 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru magazynowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów

Zadania:
  • rozładunek/załadunek produktów
  • relokacja towaru na magazynie
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe niskiego składowania
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych niskiego składowania
Oferujemy:
  • umowę zlecenia
  • stawkę 13,00-16,00 zł brutto/h (w zależności od umiejętności kandydata)
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.