Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Operator wibromłota

Headhunters
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2704 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy oferującej kompleksowe wykonawstwo w zakresie robót hydrotechnicznych i geotechnicznych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
  • obsługa wibromłota, kafara/ wiertnicy
  • pogrążanie grodzic stalowych i PCV, dwuteowników i rur
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora wibromłota
  • preferowane wykształcenie mechaniczne (techniczne bądź zawodowe)
  • uprawnienia operatora urządzeń wibracyjnych
  • uprawnienia na koparkę
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze na metodę 111 oraz na palnik acetylenowo – tlenowy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • pracę w stabilnej firmie zajmującej się wykonawstwem budowlanym
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).