Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Operator Telefoniczny/ Teleankieter

Kleffmann&Partner Sp. z o.o.
wielkopolskie, Suchy Las k. Poznania
praca stacjonarna
6371 dni temu

Ogłoszenie numer: 25809, z dnia 2007-02-05

Firma Kleffmann Group jest międzynarodową agencją badawczą świadczącą usługi w zakresie badania rynku i marketingu oraz Call Center

Miejsce pracy: wielkopolskie, Suchy Las k. Poznania

Opis stanowiska

- realizacja badań rynkowych przez telefon - prowadzenie telefonicznych akcji informacyjno-promocyjnych

Wymagania

- wysoka kultura osobista - łatwość nawiązywania kontaktów - miły ton i barwa głosu - dyspozycyjność

Oferujemy

- pracę na podstawie umowy-zlecenia - elastyczność czasu pracy - kompleksowy system szkoleń - miłą atmosferę w pracy - pracę w młodym i energicznym zespole