Zobacz więcej ofert pracy

Operator Systemu CCTV

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1735 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu Ochrony poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

Nr tel.: 698 657 955

Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowym obiekcie na warszawskim Mokotowie,
  • Dogodny system zmianowy (24h/48h),
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi, wsparcie podczas przejmowania obowiązków,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
Oczekujemy:
  • Nastawienie na długofalową współpracę,
  • Obsługa komputera w stopniu średniozaawansowanym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – Pracownik Ochrony / obsługa monitoringu
Zadania:
  • Obsługa systemu CCTV,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia,
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników budynku,
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie,
  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.