Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Operator Stacji Monitorowania Alarmów

Kobra Security Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 44779, z dnia 2008-05-30

Biuro Ochrony Mienia działające na rynku łódzkim od 1989 r. Świadczymy pełen zakres usług ochrony - ochrona techniczna, fizyczna, dozór sygnałów alarmowych. Usługi detektywistyczne.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Obsługa systemów monitorowania sygnałów alarmowych
  • Koordynowanie działań grup interwencyjnych
  • Wymagania

  • Licencja pracownika ochrony II st.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatki funkcyjne
  • Szkolenia
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.