Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Stalowa Wola
Operator / Programista maszyn CNC

Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola
praca stacjonarna
6355 dni temu

Ogłoszenie numer: 26634, z dnia 2007-02-21

Alutec Sp. z o.o. Jesteśmy Polsko-Niemiecką odlewnią aluminium rozwijającą się prężnie w naszym kraju już 8 lat. Obecnie zatrudniamy 350 osób, nasze produkt to odlewy aluminiowe o bardzo dużym zastosowaniu w różnych działach przemysłowych. 95% naszej produkcji to odlewy eksportowane na teren Europy a nawet do takich krajów jak Chiny, Indie czy Izrael.

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska

Poszukujemy operatora / programisty maszyn CNC (sterowanej numerycznie) tokarek lub frezerek

Wymagania

Preferowane doświadczenie w obsłudze w/w maszyny obróbczej

Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia, prace w młodym zespole(grupie), bardzo dobre wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę