Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Operator pras automatycznych

Azpiaran Polska Sp. z o.o.
Wrocław, okolice Wrocławia
praca stacjonarna
4814 dni temu

Ogłoszenie numer: 154676, z dnia 2011-07-14

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, okolice Wrocławia

Nr Ref.: OPA/2011

Opis stanowiska

  • Praca na prasach (w tym przygotowanie pras do pracy oraz montaż i demontaż narzędzi do pras).
  • Pomiary i kontrola jakości produkowanych części.
  • Dzienne przeglądy i dbałość o stan powierzonych maszyn.
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacja procesu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (min. zawodowe).
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w branży technicznej.
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dyspozycyjność – możliwa praca w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia zagraniczne.