Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyny Poligraficznej

Gama System
Kielce
praca stacjonarna
4590 dni temu

Ogłoszenie numer: 185817, z dnia 2012-02-23

Gama System

Gama System posiada dwa działy: Produkcji etykiet oraz Systemów informatycznych.

Działamy na rynku od 9 lat stale powiększając grono odbiorców w kraju i za granicą,

wprowadzamy wiele innowacji dla branż specjalistycznych w zakresie znakowania i identyfikacji produktów. Jesteśmy stabilną i rozpoznawalną Marką.

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 2012/01/01/PRD

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny do konfekcji etykiet samoprzylepnych,
  • pakowanie i obsługa magazynu wyrobów gotowych,
  • raportowanie wykonanych zleceń oraz zapotrzebowania na materiały,
  • wywóz i odbiór materiałów produkcyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w branży produkcji poligraficznej mile widziane,
  • dyspozycyjność,
  • wykształcenie w kierunku poligraficznym lub obsługi maszyn mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16,
  • umowę o pracę,
  • szkolenia z zakresu produkcji materiałów samoprzylepnych,
  • wynagrodzenie stałe oraz możliwość zdobywania dodatkowych premii.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2500 PLN