Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Operator Maszyny CNC

Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli "JAFRA"
dolnośląskie, Karnice K. Żmigrodu
praca stacjonarna
6467 dni temu

Ogłoszenie numer: 24715, z dnia 2006-12-01

Firma JAFRA od lat zajmuje czołowe miejsce w kraju w produkcji mebli stylizowanych. Produkujemy krzesła, stoły, meble wypoczynkowe i skrzyniowe – kredensy, witryny, komody itp. Odbiorcami naszych wyrobów są salony rozmieszczone na terenie całej Polski oraz odbiorcy zagraniczni (m. in. z Niemiec, Holandii, Szwecji). Nasza 60-cio letnia historia zmusza nas do ciągłego doskonalenia produkowanych mebli i szukania jeszcze lepszych rozwiązań dlatego szukamy nowych pracowników.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Karnice K. Żmigrodu

Nr Ref.: cnc

Opis stanowiska

Szukamy operatorów maszyn CNC dla przemysłu meblarskiego, do nowej, nowoczesnej maszyny CNC – pełne 5 osi, pole pracy 4000x1300, moc agregatu 15kW, układ konsolowy, magazyn 12-sto miejscowy,

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie min.średnie, techniczne w kierunku obróbki drewna • Umiejętność czytania rysunków technicznych • Znajomość obsługi komputera • Orientacja przestrzenna w kartezjańskim układzie współrzędnych XYZ • Dobrze widziana będzie umiejętność obsługi programów CAM i doświadczenie na podobnym stanowisku • Uregulowany stosunek do służby wojskowej • Zakończona nauka • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Zapewniamy: • Szkolenie do obsługi CNC • Atrakcyjną pracę • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju • Atrakcyjne wynagrodzenie