Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Operator maszyn

PORTOS TR7
wielkopolskie, Kalisz, ul. Złota 71
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1155 dni temu

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Operator Maszyn:

Zakres obowiązków:

-Obsługa maszyn
-Kontrola jakości produkowanych wyrobów
-Realizacja planów produkcyjnych

Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa  w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.

Obsługa maszyn,
Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
Realizacja planów produkcyjnych

• Chęć do nauki i pracy na produkcji,
• Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym 8 lub 12 h, w zależności od rodzaju maszyny
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn

Co oferujemy jako pracodawca: • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd. • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos. • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd. • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie! • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych • dofinansowanie do karty Multisport, • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)