Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Operator Maszyn

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Janikowo
praca stacjonarna
6200 dni temu

Ogłoszenie numer: 32339, z dnia 2007-08-08

Zajmujemy się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Janikowo

Nr Ref.: PO/SP/JAN/OM

Opis stanowiska

Zadania:działanie zgodne z założeniami ilościowymi i jakościowymi produkcji; nadzorowanie bieżącego stanu technicznego maszyn pakujących i folujących; zapewnienie stałego poziomu komponentów na potrzeby produkcji; prowadzenie statystyk i zestawień dokumentujących wykonywaną pracę; nadzorowanie i organizacja pracy pracowników produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania: szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego, sumienność, uczciwość, dokładność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, chęć do pracy i do związania z firmą; wykształcenie techniczne (średnie) mile widziane

Oferujemy

Oferujemy: umowę o pracę, pełny etat, praca w systemie zmianowym, stała pensja, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umięjętności (między 1000 a 2000pln netto), okres próbny 3 miesiące