Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
operator maszyn skrawających

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6244 dni temu

Ogłoszenie numer: 30742, z dnia 2007-06-25

Agencja pracy tymczasowej Sewris Personalny Sp.z.o.o.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/E-P/CNC

Opis stanowiska

Dla naszego kilienta poszukujemy osób na stajhnowisko: operator maszyn skrawających. Prace produkcyjne polegające na obsłudze (po przeszkoleniu 14 dniowym) maszyn skrawających wielowrzecionowych (Tokarki CNC – zawód z przyszłością!!!) -8 godzinne stałe tygodniowe zmiany z płatną przerwą: 6:00 , 14:00 , 22:00 - zapewniona odzież - praca w okresie wakacyjnym lipiec-wrzesień;

Wymagania

mile widziane uczniowie / studenci zaoczni z wykształceniem technicznym lub doświadczeniem przy pracy z maszynami (praca od poniedziałku do piątku) - wymagana podstawowa znajomość rysunku technicznego obsługi suwmiarki / mikrometra

Oferujemy

wynagrodzenie (168h): 1155,84 zł netto (na rękę) tj.(8 zł brutto/h)