Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
operator maszyn - foliarek

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6242 dni temu

Ogłoszenie numer: 30835, z dnia 2007-06-27

Agencja pracy tymczasowej Sewris Personalny Sp.z.o.o.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/I-N/FOL

Opis stanowiska

Dla naszego kilienta poszukujemy osób na stanowisko: prace produkcyjne polegające na obsłudze maszyny FOLIARKI, zakładanie, uzupełnianie rolek folii, ustawianie, dozór techniczny - firma zapewnia przeszkolenie (początkowo praca pod nadzorem) - bezpłatne i obowiązkowe szkolenie ogólne z BHP organizowane przez Firmę w środa lub czwartek o 8:00 (aby móc rozpocząć pracę) - 8 godzinne zmiany z płatną przerwą – system 4 brygadowy: 6:00 , 14:00 , 22:00

Wymagania

-mile widziani uczniowie/studenci zaoczni z wykształceniem technicznym / doświadczeniem przy obsłudze maszyn -wymagany biały fartuszek (lekarski) -aktualna książeczka Sanepidu

Oferujemy

wynagrodzenie: (168h) - 1270,00 zł netto (na rękę), tj 9 zł/h brutto - praca premiowana jest dodatkową kwotą 90 zł/mc za rzetelne świadczenie usług - umowa podpisywana jest z Serwisem Personalnym na 3 m-ce, z możliwością przedłużenia