Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn introligatorskich (m/k)

    Trenkwalder   Katowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę tymczasową  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
    4 godz.
    Twój zakres obowiązków: obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn introligatorskich typu Kolbus DA260, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i jej bieżącą konserwację, utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego, aktywny udział w procesie usprawnień.
  • Pomocnik Introligatora

    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Opis stanowiska Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni. Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia.
Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn drukujących

Logart Personnel Consulting
Pruszków
praca stacjonarna
2907 dni temu

Dla naszych klientów wyszukujemy i rekrutujemy najlepszych kandydatów do pracy. Realizujemy projekty z zakresu zarządzania w ramach kontraktów menedżerskich. Na rynku polskim specjalizujemy się w usługach dla sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) oraz dla firm o profilu produkcyjnym.

Naszym klientem jest firma będąca producentem opakowań najwyższej jakości. Na zlecenie tej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
  • Obsługa offsetowych maszyn drukujących
  • Konserwacja obsługiwanej maszyny
  • Udział w naprawach
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze offsetowych maszyn drukujących
  • Wykształcenie zgodne z zawodem
  • Ogólna znajomość procesów poligraficznych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność planowania pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Ciekawą pracę z doświadczonym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia