Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Operator Maszyn CNC - Tokarz / Frezer

Grupa Progres
Gdańsk
praca stacjonarna
3328 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: OM/05/2015

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa frezarki CNC,
  • uzbrajanie obrabiarki w narzędzia,
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
  • samodzielny dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi,
  • praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze frezarki CNC,
  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesu obróbki skrawanie,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • samodzielne pisanie programów na obrabiarki CNC będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stałe atrakcyjne wynagrodzenie, oraz premie uzależnione od wyników pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • pracę na najnowocześniejszych maszynach CNC,
  • dostępny pakiet socjalny m.in.: ubezpieczenia, karta sportowa i inne.