Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław-Fabryczna
Operator Linii Odlewniczej_praca stała od zaraz!

Domino Executive Search
Wrocław, Fabryczna
3 800 - 4 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę tymczasową
praca stacjonarna
834 dni temu

Domino Polska Sp. z o.o. (nr rejestru 5070) agencja pracy i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna

Zadania:
  • prace produkcyjne związane z topieniem aluminium,
  • obsługa monitora produkcyjnego,
  • obsługa pieca odlewniczego,
  • prace pomocnicze
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej (mile widziane w przemyśle),
  • gotowość do podjęcia stałej pracy od zaraz,
  • dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • pracę w systemie- 4 brygadowym
  • w pełni finansowane posiłki pracownicze
  • wynagrodzenie podstawowe ( od 3800zł brutto)+ premia frekwencyjna,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do wakacji, premie świąteczne, bonusy rekrutacyjne do 1000zł,
  • pracę we Wrocławiu (Fabryczna)

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57