Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Karścino
Operator Farmy Wiatrowej

Iberdrola Renewables Polska Sp. z o. o.
Karścino
praca stacjonarna
5599 dni temu

Ogłoszenie numer: 61995, z dnia 2009-03-17

Jesteśmy międzynarodową korporacją, światowym liderem w dziedzinie energetyki wiatrowej. Należymy do holdingu Iberdrola – jednego z największych koncernów energetycznych na świecie. Prowadzimy działalność w 19 krajach i zatrudniamy ponad 1500 osób. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karścino

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie nadzorowanie pracy farmy wiatrowej w celu utrzymania urządzeń w ciągłej gotowości do produkcji energii elektrycznej,
a w szczególności: obsługa farmy wiatrowej w zakresie turbin wiatrowych i urządzeń elektroenergetycznych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, koordynacja prac personelu obsługującego farmy, dbałość o terminowe wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń technicznych, ścisła współpraca z podwykonawcami i dostawcami, bezpośredni nadzór nad istotnymi czynnościami obsługowymi oraz raportowanie zdarzeń zaistniałych na farmach.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanika, elektroenergetyka lub inne kierunki pokrewne);
  • Uprawnienia SEP (minimum 110 kV) E + D;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze urządzeń elektroenergetycznych średniego
    i wysokiego napięcia;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość programów MS Office;
  • Stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości powyżej 3 m;
  • Dyspozycyjność;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatny system opieki medycznej;
  • Lekcje języka angielskiego i / lub hiszpańskiego;
  • Szkolenia wprowadzające;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.