Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Operator eCommerce

NEW-COMM S.A.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
5036 dni temu

Ogłoszenie numer: 128243, z dnia 2011-01-04

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

- obsługa procedur i procesów w obszarze e-commerce, - obsługa partnerów działających w ramach eGalerii – kontrola i nadzór poprawności dodanych opisów produktów, - obsługa procesu realizacji zamówień – zmiana statusów zleceń, wprowadzanie danych o klientach, w tym monitoring płatności, i ich modyfikacja w systemie komputerowym - współpraca z partnerami i portalami – monitoring i aktualizacja cen - szkolenia i Help-Desk dla administratorów Partnerów eGalerii - realizacja drugiej linii CallCenter dla klientów eGalerii (przyjmowanie reklamacji, udzielanie wyjaśnień)

Wymagania

Obligatoryjnie: - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, - minimum 2-letniego doświadczenie w pracy z aplikacjami wsparcia sprzedaży i/lub logistyki, - doświadczenia w sprzedaży internetowej (allegro, ebay), - znajomości Internetu, branży e-commerce, MS Office, - umiejętności kreatywnego myślenia, samodzielności i konsekwencji w działaniu, - łatwości nawiązywania kontaktów, - umiejętności pracy w zespole. - doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów, Fakultatywne: - studia podyplomowe kierunek: e-marketing, e-commerce. Dodatkowe atuty: - doświadczenie w obsłudze procesów e-commerce, - operatywność i samodzielność, - sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość, - umiejętność wykonywania pracy pod presją,

Oferujemy

- możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole, - możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, - atrakcyjne warunki zatrudnienia,