Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
OPERATOR DŹWIGU

Carbotrans Sp. z o.o.
Zabrze
praca stacjonarna
5495 dni temu

Ogłoszenie numer: 68828, z dnia 2009-06-30

Firma w swojej historii od dziesięcioleci zajmuje sie przewozem towarów niebezpiecznych w cysternach, towarów masowych wywrotkami i plandekami, jak również usługami sprzętem budowlanym.

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

    Praca żurawiem samojezdnym (samochodowym) o udźwigu 32 lub 40 ton, podnośnikiem samochodowym (zwyżką)

Wymagania

  • stosowne do stanowiska pracy uprawnienia dozoru technicznego,
  • mile widziane uprawnienia do konserwacji żurawi samochodowych,
  • prawo jazdy kategorii C (C+E mile widziane)
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • uczciwość wobec pracodawcy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie w oparciu o prawo pracy,
  • wynagrodzenie miesięczne netto odpowiadające płacy brutto po odprowadzeniu składek społecznych i zdrowotnych,
  • udział w funduszu socjalnym

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN