Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
OPERATOR DTP / DRUKARZ

Lamart Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5970 dni temu

Ogłoszenie numer: 42138, z dnia 2008-04-10

to drukarnia wielkoformatowa tworząca duże wizualizacje outdoorowe jednak nie obce są nam produkcje mniejszych narzędzi reklamowo-marketingowych. Posiadamy nie tylko własny dział produkcji, dział handlowy, ale również dział obróbki końcowej oraz grafików. Wszyscy razem tworzymy zgraną grupę młodych entuzjastów rozumiejący zasady pracy zespołowej, co przekłada się na osiągane rezultaty. Nasza firma współpracuje z klientami końcowymi jak również agencjami w Polsce i za granicą – staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów z różnych branż oraz posiadających różną specyfikę działalności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa cyfrowych maszyn drukujących,
  • wykonywanie poleceń przełożonych.
  • Wymagania

  • obsługa maszyn cyfrowych wielkoformatowych (solwentowych i UV),
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę zmianową.