Zobacz więcej ofert pracy

Operator CNC

Weber Hydraulika Sp. zo.o.
dolnośląskie, Wykroty k/Boleslawiec
praca stacjonarna
6066 dni temu

Ogłoszenie numer: 39666, z dnia 2008-02-08

Jesteśmy międzynarodowym producentem elementów i systemów hydraulicznych, zatrudniającym ponad 1000 osób w zakładach zlokalizowanych w Europie i w Ameryce. Nasze nowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce, w Wykrotach koło Bolesławca, zajmuje się produkcją podnośników do samochodów ciężarowych oraz siłowników hydraulicznych do wózków widłowych, zatrudniając przy tym ponad 100 pracowników. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy wykwalifikowanych i chętnych do pracy osób do działu produkcji obróbka skrawaniem (obrabiarki sterowane numerycznie CNC):

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wykroty k/Boleslawiec

Opis stanowiska

- uzbrajanie i obsługa maszyn CNC - kontrola gotowych elementów

Wymagania

- wykształcenie techniczne - mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Siemens 840D - gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

- miejsce pracy w stabilnej firmie - stałą umowę o pracę - motywujący system wynagrodzeń - możliwość rozwoju - zwrot kosztów dojazdu