Praca.pl Praca Pomorskie Przyjaźń
Operator CNC / Frezer

Toczek Sp. z o.o.
Przyjaźń
6 000 - 9 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 godz. temu

Firma Toczek Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem detali pojedynczych oraz seryjnych ze stali nierdzewnej, zwykłej, aluminium , tworzyw sztucznych oraz brązu.

Miejsce pracy: Przyjaźń
Zadania:
  • Pisanie programów na frezarkach 3-osiowych i 4-osiowych
  • Dobór odpowiednich parametrów skrawania
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Doświadczenie na maszynach CNC
  • Praca w zespole
  • Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Toczek Sp zoo

Przedsiębiorstwo Toczek działa w miejscowości Przyjaźń, w województwie pomorskim. Nasza działalność opiera się na profesjonalnej obróbce metali cnc. Świadczymy usługi frezowania cnc , toczenia cnc, mobilnego wytaczania oraz spawania. Realizujemy zlecenia seryjne oraz jednostkowe. Służymy naszym klientom radą i bardzo dobrą jakością usług, za pomocą urządzeń manualnych oraz sterowanych numerycznie. Wykonujemy detale z różnych gatunków metali i metali kolorowych.