Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Dyrektor Operacyjny Łódź
Operacyjny Dyrektor Działu Obsługi Darczyńcy

Fundacja GAJUSZ
Łódź
praca stacjonarna
1862 dni temu

Ogłoszenie numer: 2493970, z dnia 2019-06-11

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim.

Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 1500 Dzieciom. A nasz zespół to już ponad 100 osób.

Masz dosyć korporacji?

Marzysz o pracy, w której wykorzystasz swoje umiejętności i będziesz widzieć na twarzach naszych podopiecznych rezultat swoich działań?

Chcesz być Profesjonalnym Pośrednikiem Dobra? Zapraszamy Cię do nas!

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację procesów pozyskiwania Darczyńców,
  • pozyskiwanie środków na finansowanie naszej działalności,
  • nawiązywanie relacji i utrzymywanie kontaktu z Darczyńcami,
  • koordynację akcji charytatywnych,
  • wyszukiwanie darczyńców prywatnych i biznesowych,
  • koordynowanie procesu pozyskiwania środków z grantów i dotacji.

Wymagania

Na tym stanowisku najważniejsze jest doświadczenie zawodowe w strukturach sprzedażowych, zakupowych lub innych związanych ze współpracą z klientem. Ważna jest świadomość procesów biznesowych oraz umiejętność nawiązywania trwałych relacji. Będziemy też oczekiwali umiejętności budowania zaangażowania i pracy zespołowej – wspólna praca dla dobra Dzieci jest warunkiem koniecznym, aby z powodzeniem koordynować działem.

Oferujemy

  • współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy,

  • rozwój zawodowy, a także samodzielność podejmowania decyzji i możliwość działania,

  • stałe warunki współpracy (stała pensja plus premia roczna od zdobytych środków, kontrakt),

  • pracę w przyjemnej atmosferze i naprawdę ładnych wnętrzach.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po złożeniu przez Ciebie aplikacji zadzwonimy i przeprowadzimy krótką rozmowę wstępną. Następnie wybrane osoby zaprosimy do nas do siedziby Fundacji na spotkanie, również z naszym zespołem. W trzecim etapie zorganizujemy spotkanie z Zarządem.