Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Piaseczno
praca stacjonarna
3 godz. temu
Ogrodnik
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/24/0909
OBOWIĄZKI:
REF DOP Zakres: - wykonywanie pracy w ogrodzie i sadach klientów, - prace degażowe trawników i parkanów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Mariola Nakonieczna
224842642

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie