Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Terenów Zewnętrznych

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Łódź, Retkinia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki: utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie w okresie zimowym, posypywanie solą / piachem, gospodarka odpadami.
  • Koordynator Zespołu Ogrodników

    Dijo Baking Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zadania na stanowisku: Zarządzanie zespołem ogrodników, delegowanie zadań oraz ich motywacja i rozwój; Przeprowadzanie codziennych prac ogrodniczych; Utrzymywanie porządku na terenach zielonych; Informowanie odpowiednich działów o pojawiających się usterek; Zarządzanie narzędziami i...
Zobacz więcej ofert pracy

Ogrodnik

BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Janikowo (pow. poznański, gm. Swarzędz)
5 500 - 6 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
889 dni temu

Ogłoszenie numer: 6935079, z dnia 2022-05-13

Ogrodnik

Miejsce pracy: Janikowo (pow. poznański, gm. Swarzędz)

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za tereny zielone wokół firmy
  • pielęgnacja trawników, krzewów i drzew (koszenie, grabienie, podlewanie, nawożenie),
  • prace pielęgnacyjne wokół roślin ozdobnych: podlewanie, nasadzanie, przycinanie, odchwaszczanie
  • zabezpieczenie roślin na okres zimowy
  • utrzymanie w czystości terenu oraz wszelkie inne prace ogrodnicze

Wymagania

  • doświadczenie min rok w podobnym charakterze pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • podstawowej wiedzy w zakresu ogrodnictwa
  • umiejętność obsługi narzędzi i sprzętów ogrodniczych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • konkurencyjne warunki finansowe 4000 - 4300zł netto