Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Terenów Zewnętrznych

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Łódź, Retkinia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki: utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie w okresie zimowym, posypywanie solą / piachem, gospodarka odpadami.
  • Koordynator Zespołu Ogrodników

    Dijo Baking Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zadania na stanowisku: Zarządzanie zespołem ogrodników, delegowanie zadań oraz ich motywacja i rozwój; Przeprowadzanie codziennych prac ogrodniczych; Utrzymywanie porządku na terenach zielonych; Informowanie odpowiednich działów o pojawiających się usterek; Zarządzanie narzędziami i...
Zobacz więcej ofert pracy

Ogrodnik

Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka
mazowieckie
praca stacjonarna
2269 dni temu

Ogłoszenie numer: 2019532, z dnia 2018-08-01

Nieruchomość

Ogrodnik

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Znajomość podstawowych gatunków roślin
  • umiejętność obsługiwania nożyc szpalerowych oraz sekatorów
  • Praca w terenie

Wymagania

  • Co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę