Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Zespołu Ogrodników

    Dijo Baking Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zadania na stanowisku: Zarządzanie zespołem ogrodników, delegowanie zadań oraz ich motywacja i rozwój; Przeprowadzanie codziennych prac ogrodniczych; Utrzymywanie porządku na terenach zielonych; Informowanie odpowiednich działów o pojawiających się usterek; Zarządzanie narzędziami i...
  • Pracownik Terenów Zewnętrznych

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Łódź, Retkinia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki: utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie w okresie zimowym, posypywanie solą / piachem, gospodarka odpadami.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Kobierzyce Ogrodnik Kobierzyce
Ogrodnik - Specjalista ds. Pielęgnacji Terenów Zieleni

Ogrody Rakoczy
Kobierzyce
praca stacjonarna
4470 dni temu

Ogłoszenie numer: 198130, z dnia 2012-07-23

Zakładanie terenów zieleni; ogrody prywatne, klienta biznesowego, terenów zieleni publicznej.

Miejsce pracy: Kobierzyce

Opis stanowiska

  • organizacja pracy przy pielęgnacji terenów zieleni publicznej, prywatnej, klientów biznesowych;
  • przeprowadzanie zarówno prostych (np. koszenie trawy) jak i specjalistycznych (np. opryski) zabiegów pielęgnacyjnych;
  • stały kontakt z klientem.

Wymagania

  • Dogłębna znajomość przedmiotu, szczególnie problemów zdrowotności roślin, wysoka kultura osobista.
  • Znajomość problematyki prac ogrodniczych.
  • Rzetelność.

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Kursy i szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji;
  • Uczestnictwo w wyznaczaniu nowych standardów w branży zakładania i utrzymania terenów zieleni.