Praca.pl Praca Podlaskie Białystok Ogrodnik Białystok
Ogrodnik / Brygadzista z prawem jazdy

ACER Ogrody
Białystok
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 9175447, z dnia 2024-07-29

ACER Ogrody

ACER Ogrody - zajmuje się
PROJEKTOWANIEM TERENÓW ZIELONYCH
ZAKŁADANIE OGRODÓW
PIELĘGNACJA OGRODÓW
UKŁADANIE NAWIERZCHNI
BUDOWA OGRODZEŃ

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:
  • realizowanie budowy ogrodów zgodnie z projektem
  • murowanie obrzeży rabat i nawierzchni
  • zakładanie nawadniania
  • budowa drenaży
  • zakładanie trawników
  • układanie nawierzchni brukowych
  • sadzenie roślin
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Wymagania

Potrzebujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w budowaniu ogrodów lub układaniu polbruku
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • gotowości do nabywania nowych umiejętności
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Pracując z nami zyskujesz:
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wsparcie kompetentnego zespołu
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

ACER Ogrody