Najnowsze oferty pracy

  • Zalewacz form ciśnieniowych

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: produkcję elementów z aluminium na maszynach odlewniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, kontrolę oraz stały nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem stanowiska odlewniczego wraz z oprzyrządowaniem, kontrolę wyrobów zgodnie z planem kontroli.
Zobacz więcej ofert pracy

Odlewnik

SAGA POLAND Sp. z o.o.
Teresin
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
747 dni temu

Saga Poland Sp. z o.o. jest producentem gotowych podzespołów stosowanych przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny. Firma oferuje komplementarne usługi w zakresie produkcji: wykonanie odlewów detali ze stopów aluminium i cynków, obróbka powierzchniowa, malowanie kataforetyczne, paletyzowanie oraz doradztwo w zakresie klejenia szkło – metal na bazie produktów SBT (Structural Bonding Tape).

Od wielu lat Saga Poland Sp. z o.o. jest zaufanym partnerem największych firm z branży motoryzacyjnej z całego świata.

Saga Poland jest częścią grupy Luma Automation, która skupia spółki specjalizujące się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. Do grupy Luma Automation, obok Sagi Poland, należą również Odlewnia Kutno – producent odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego, Postęp – wielkoseryjny producent wyrobów metalowych, Hydomat – producent narzędzi i części tłoczonych oraz Iron-Tech – lider węgierskiego rynku w dziedzinie precyzyjnej obróbki detali metalowych.

Saga Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy Luma Automation, która skupia spółki z branży motoryzacyjnej, zapewniając stabilność finansową oraz rozwój technologiczny podmiotów z grupy.
Produkujemy gotowe podzespoły stosowane przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny. Oferujemy komplementarne usługi w zakresie produkcji: wykonanie odlewów detali ze stopów aluminium i cynku, obróbka powierzchniowa, malowanie kataforetyczne, paletyzowanie oraz doradztwo w zakresie klejenia szkło – metal na bazie produktów SBT (Structural Bonding Tape). Od wielu lat Saga Poland Sp. z o.o. jest zaufanym partnerem największych, globalnych firm z branży motoryzacyjnej.

Nasz zespół specjaliści tworzą niezawodni konstruktorzy, inżynierowie i specjaliści, zarządzani przez doświadczonych managerów.

Odlewnik
Miejsce pracy: Teresin
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn ciśnieniowych przy użyciu panelu sterującego.
  • nadzór nad parametrami oraz dokumentacją technologiczną.
  • obsługa pieca topielnego.
  • obsługa komputera.
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów.
Nasze oczekiwania wobec idealnego kandydata:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • UDT wózki
  • UDT suwnica (wskazane)
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • rzetelność, punktualność, sumienność
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i chęć do nauki
Oferujemy:
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową.