Najnowsze oferty pracy

  • Zalewacz form ciśnieniowych

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: produkcję elementów z aluminium na maszynach odlewniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, kontrolę oraz stały nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem stanowiska odlewniczego wraz z oprzyrządowaniem, kontrolę wyrobów zgodnie z planem kontroli.
Zobacz więcej ofert pracy

Odlewnik / Operator

Domino Executive Search
Wrocław
3 800 - 4 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / o pracę tymczasową
praca stacjonarna
845 dni temu

Domino Polska Sp. z o.o. (nr rejestru 5070) agencja pracy i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • prace produkcyjne związane z topieniem aluminium,
  • obsługa monitora produkcyjnego,
  • obsługa pieca odlewniczego,
  • prace pomocnicze.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej (mile widziane w przemyśle,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • gotowość do podjęcia stałej pracy od zaraz.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • pracę w systemie - 4 brygadowym,
  • wynagrodzenie podstawowe (od 3800zł brutto)+ premia frekwencyjna,
  • w pełni finansowane posiłki pracownicze,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do wakacji, premie świąteczne, bonusy rekrutacyjne do 1000zł,
  • pracę we Wrocławiu (Fabryczna).

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57