Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia
OD ZARAZ !!! BELGIA !!! PRACA DLA HYDRULIKA Z DOŚWIADCZENIEM

Work Express Sp. z o.o.
Belgia, Wielsbeke
praca stacjonarna
2957 dni temu

Zakres obowiązków:

⦁ Montaż nowej instalacji sanitarnej, sporadycznie wymiana starej
⦁ Rodzaj instalacji do wykonania : rury – ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, biały montaż
⦁ Tworzywo: miedź, plastik, żeliwo, PCV
⦁ Technika montażu instalacji: skręcanie, zgrzewanie

Miejsce pracy: Wielsbeke
OPIS STANOWISKA

Dla naszego klienta z branży budowlanej zajmującej się zakładaniem i naprawą instalacji grzewczych i sanitarnych w budynkach mieszkalnych poszukujemy HYDRAULIKA z DOŚWIADCZENIEM

WYMAGANIA:

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

⦁ Minimum 5-letniego doświadczenia na wymienionym stanowisku
⦁ Znajomości komunikatywnej języka angielskiego (warunek konieczny)
⦁ Dokładności i zaangażowania
⦁ Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane:
⦁ Wyjazd na projekt własnym samochodem

OFERUJEMY:

Naszym pracownikom oferujemy:

⦁ Polską umowę o pracę na pełen etat
⦁ Zakwaterowanie
PREMIA za użytkowanie samochodu
PREMIA za język
⦁ Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na projekcie
⦁ Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
⦁ Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.