Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Obsługa Spa, Masażysta, Kosmetyczka, Fryzjer, Stylista paznokci

Pro-Staff Polska
lubuskie
praca stacjonarna
4658 dni temu

Od ponad 8 lat działamy w branży turystycznej. Specjalizujemy się w doradztwie pracy i poszukujemy osób chętnych do pracy w hotelach i spa. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Za naszą pracę w 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą Recruit Rank AWARD.

Najbliższe spotkania rekrutacyjne (castingi) dla Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff z udziałem pracodawców:

14.01.2012 pracodawcy z Włoch i Grecji

11.02.2012 pracodawcy z Egiptu i Grecji

12.02.2012 pracodawcy z Hiszpanii

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@prostaff.pl

Przygotuj się do castingów Pro-Staff i weź udział w szkoleniu Animatorów Czasu Wolnego. Już wkrótce spotykamy się w:

26-27.11.2011 Poznań

10-11.12.2011 Kraków

21-22.01.2012 Wrocław

04-05.02.2012 Warszawa

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres szkolenia@prostaff.pl

Nr Ref.: SPACY2011

Zadania:

Poszukujemy doświadczonych masażytów, kosmetyczek, fryzjerów, manikiurzystów i pedikiurzystów do pracy w gabinetach spa na Cyprze.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie zawodowe min. rok (od kosmetyczek, fryzjerów i stylistów paznokci wymagane zdjęcia przedstawiające próbki prac)
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Zarobki: od 550-600 Euro netto miesięcznie w zależności od doświadczenia kandydata
  • Pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • Kontrakt:  od listopada, długoterminowo