Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Obsługa recepcji, sprzątanie ośrodka

Ośrodek Wczaowy Bursztyn Sobieszewo
pomorskie, Gdańsk Sobieszewo
praca stacjonarna
5601 dni temu

Ogłoszenie numer: 60879, z dnia 2009-03-27

Ośrodek wczasowy Bursztyn prowadzi działalność turystyczną na terenie wyspy Sobieszewskiej . Ośrodek znajduję się 300m od morza w cichej i spokojnj okolicy. Ośrodek jest w stanie przyjąc około 250 gości , nie oferujemy wyżywienia.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk Sobieszewo

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na okres od czerwca do września 2009 na stanowiska obsługi recepcji oraz sprzątania ośrodka.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet office,
  • podstawowe czynności biurowe związane z obsługą gości,
  • przyjazne nastawienie do Klienta,
  • rzetelność w wykonywanej pracy.

Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu na terenie ośrodka podczas trwania sezonu.

Oferujemy

Zapewniamy miejsce mieszkalne na czas wykonywanej pracy na terenie ośrodka.