Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
OBSŁUGA MARKETU - KASY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komorniki k/Poznania
praca stacjonarna
6075 dni temu

Ogłoszenie numer: 37497, z dnia 2007-12-11

Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy

Miejsce pracy: wielkopolskie, Komorniki k/Poznania

Nr Ref.: PO/SP/A-KASY

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do obsługi kas.

Wymagania

- wymagana książeczka Sanepidu -mile widziane osoby uczące się

Oferujemy

-ustalony na cały miesiąc grafik - 8 godzinne zmiany : od 6 do 22 -> godziny / zmiany do indywidualnego uzgodnienia - firma zapewnia odzież na zmianę - wynagrodzenie: 10,55 zł brutto / godz. + od 50 do 100zł w bonach zakupowych - suma wynagrodzenia zawiera: pensje podstawową w systemie motywacyjnym, dodatek za „rzetelną pracę” - dojazd we własnym zakresie (komunikacja MPK) - praca w tygodniu i w weekendy (do uzgodnienia) - kurs z obsługi kasy - oferujemy możliwośc zdobycia doświadczenia poprzez praktyczną pracę na kasie fiskalnej