Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Obsługa klienta /telepunkt

CARPEDIEM Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk , Gdynia , Łódż ,Szczecin , Olsztyn,
praca stacjonarna
7019 dni temu

Ogłoszenie numer: 12543, z dnia 2005-06-30

Telekomunikacja Polska S A

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk , Gdynia , Łódż ,Szczecin , Olsztyn,

Opis stanowiska

Obsługa klienta -w zakresie identyfikowania potrzeb , -proponowanie odpowiednich rozwązań telekomunikacyjnych - zawieranie umów , zamówień , -prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dotyczących usług TP SA -

Wymagania

-wysoka kultura osobista , -podstawowa umiejętność obsługa PC - minimum średnie wykształcenie, -umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE * możliwość rozwoju zawodowego *profesjonalne szkolenia, *