Zobacz więcej ofert pracy

Obsługa kas

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa, WARSZAWA-WILANÓW
praca stacjonarna
2702 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Obsługa kas
Miejsce pracy: WARSZAWA-WILANÓW - Nr ref.: KAS/5/WIL/2017
Opis stanowiska:
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • rozliczanie środków finansowych
  • obsługa klienta
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepid
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęci do pracy
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych
Oferujemy:
  • wypłaty TYGODNIÓWEK
  • szkolenie kasjerskie
  • grafik godzin pracy dostosowany do pracownika

*Oferta pracy tymczasowej

Telefon kontaktowy: 883-993-302 lub 22 440-57-07