Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Obsługa Bagażowa

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2673 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: WARSZAWA - Nr ref.: OBBAG/WOK/06/2017
Opis stanowiska:
  • sortowanie bagażu oraz poczty
  • załadunek i rozładunek bagażu
  • przewóz bagaży do/z samolotu
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie zmiennym(praca także w weekendy oraz Święta)
  • niekaralność
  • sumienność i solidność
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na lotnisku-mile widziane

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • pracę w zgranym zespole i unikalnym miejscu pracy
  • premie miesięczne i kwartalne
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowania do biletów sportowo-rekreacyjnych
  • bony żywieniowe
  • odzież roboczą

*Oferta pracy stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302