Zobacz więcej ofert pracy

Obserwator/ Ankieter

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4558 dni temu
tempus.jpg

TEMPUS A istnieje od 2002 roku (cert. nr 493). Jako Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego zatrudniamy pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko obserwatora/ankietera w Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: SH/LD/01

Zadania:

  • przeprowadzanie obserwacji pracy pracowników metodą tzw. shadowingu,
  • wypełnianie formularzy obserwacji.
Wymagania:
  • status studenta (mile widziani studenci socjologii, etnologii, etnografii),
  • zdolność aktywnego słuchania i skupionej obserwacji,
  • czytelny charakter pisma, zdolność tworzenia uporządkowanych notatek,
  • mile widziane doświadczenie w badaniach typu obserwacje nieuczestniczące lub shadowing.
Oferujemy:
  • pracę o oparciu o umowę zlecenie,
  • dwudniowy udział w badaniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą, odpowiedzialną pracę.