Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
New business manager

MERIX
Poznań
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 39366, z dnia 2008-01-31

MERIX

Od ponad siedmiu lat działamy na rynku usług internetowych, tworząc najwyższej jakości, zgodne ze standardami serwisy i aplikacje internetowe dla firm i instytucji z całego świata. Naszymi klientami są m.in. brytyjski koncern mediowy Independent News And Media (Irish Independent, The Independent, Belphast Telegraph), nowojorski Central Park oraz międzynarodowa grupa finansowa HSBC.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

W związku z dużym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko New Business Manager.

Wymagania

Czego oczekujemy? - bardzo dobrej znajomości Internetu i jego możliwości - sprawnego poruszania się po programach biurowych oraz Internecie - znajomości zagadnień związanych z tworzeniem serwisów internetowych - dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - zaangażowania i wytrwałości - umiejętności pracy w zespole - prawa jazdy kategorii B oraz znajomości Poznania i okolic Jakie zadania zostaną Ci powierzone? - wyszukiwanie i zdobywanie klientów - sprzedaż usług i doradzanie klientowi w wyborze najlepszych rozwiązań - prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych - przygotowywanie specyfikacji projektów na podstawie oczekiwań klienta - kompleksowe prowadzenie i nadzór nad projektami klientów Co będzie dodatkowym atutem? - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - zainteresowania związane z branżą internetową - dobra znajomość języka angielskiego - dobra znajomość technologii tworzenia serwisów internetowych - dobra znajomość konkurencji w regionie

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy... - pracę na pełen etat w młodm zespole - nowoczesne stanowisko pracy w biurze w centrum Poznania - pracę w godzinach od 8 do 16 (poniedziałek – piątek) - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - piwo z kumplami z pracy