Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
New Business Manager

Click House Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 144655, z dnia 2011-04-22

Click House jest polską agencją zorientowaną na powiększanie biznesu kontrahentów poprzez dostarczanie Klientów do ich portfela biznesowego za pomocą narzędzi zintegrowanego marketingu online. Działamy na rynku od 2008 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: NBM/04/2011/praca.pl

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów bezpośrednich
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz Umów
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży mediów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Silna motywacja do pracy, zaangażowanie oraz entuzjazm
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność oraz samodzielność

Oferujemy

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
  • Samodzielność i szansę rozwoju w obszarze nowych mediów
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Dużą decyzyjność w procesie zarządzania pozyskiwaniem Klientów